Dokumenty
Kontakt


8. BESKID ŚLĄSKI      

1 dzień - wyjazd z Bielska, przyjazd do Szczyrku; wyjazd wyciągiem krzesełkowym na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne (1257m - wspaniała panorama gór i Kotliny Żywieckiej). Przejście łatwą i bardzo widokową trasą przez Małe Skrzyczne na Malinowską Skałę i na Przełęcz Salmopolską. Przejazd autokarem do Wisły Malinka - próba "zdobycia" skoczni narciarskiej PŚ i spacer po koronie zapory na Wiśle. Przejazd do centrum miasta Wisła - zakwaterowanie, obiadokolacja, a wieczorem - możliwość relaksu w parku wodnym "Tropicana".

2 dzień - śniadanie; wjazd autokarem na Przełęcz Kubalonka; przejście przez przysiółek Stecówka na szczyt Baraniej Góry (źródła rzeki Wisły). Zejście do Wisły Fojtula trasą wzdłuż kaskad Białej Wisełki (Kaskady Rodła) - trasa około 5h. Powrót do Wisły przez Zadni Groń z Zameczkiem Prezydenta. 
Alternatywny program, jeśli grupa nie chce zbyt dużo chodzić po górach:
  Wisła Czarne – spacer wzdłuż kaskad Białej Wisełki, przejazd do Istebnej – wizyta w autentycznej "kurnej chacie" Jana Kawuloka i w "Muzeum Koronek" w Koniakowie. Na koniec - okazja do zobaczenia Trofeów Adama Małysza w specjalnym muzeum w Wiśle.
Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień - śniadanie; opuszczenie miejsca zakwaterowania; przejazd do Ustronia; wyjazd kolejką krzesełkową na Czantorię - ciekawa panorama gór i doliny rzeki Wisły. Na koniec - relaks w beskidzkim zoo, czyli Leśnym Parku Niespodzianek. Przyjazd do Bielska około 18.00.


CENA:
640zl/os - 40 os.           690zł/os - 30 os.             960zł/os - 10 os.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

wyciąg na Skrzyczne - 70zł, Czantoria - 50zł/os,
Muzeum Koronek - 5zł/os, Chata Kawuloka - 8zł/os, skocznia - 15zł/os,
Tropicana - 50zł/os, Leśny Park Niespodzianek - 20zł/os.


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ