Dokumenty
Kontakt

1. BESKID WYSPOWY I PIENINY

1 dzień - wyjazd rano z Bielska-Białej; przejazd przez Wadowice, Dobczyce do Szczyrzyca - zwiedzanie klasztoru Cystersów z ciekawym muzeum historycznym i spacer po ogrodzie!   Przejazd do Indiańskiej Wioski - poznanie kultury i życia Indian: wnętrze tipi, szałas potu, wystawa rękodzieła, frapujące zabawy indiańskie... Przyjazd do pensjonatu na obiadokolację i nocleg.

 2 dzień - po śniadaniu, przejazd do Krościenka – wycieczka górska na "Trzy Korony"; po południu spływ rzeką Dunajec ze Sromowiec do Szczawnicy. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

Uwaga - program alternatywny dla grup nie chcących zdobywać "Trzech Koron": Po śniadaniu przyjazd Sromowiec Niżnych Kątów - uczestnictwo w spływie Dunajcem. Następnie wjazd kolejką linową na Palenicę w Szczawnicy (ładna panorama Pienin), a później przejazd do Szczawnicy Wyżniej i wejście do bajkowego Wąwozu Homole z przejściem do bacówki na halę pod Wysoką i zejście do Jaworek.

po śniadaniu opuszczenie hotelu, przejazd do Niedzicy – zwiedzanie zamku; spacer po koronie zbiornika i godzinny rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Wyjazd do domu z postojem w Dębnie - cenny kościółek z XV w. i w Suchej Beskidzkiej ("Karczma Rzym" i "Wawel Suski").


Cena: 
385zł/os – 40os.     415zł/os30os.      490zł/os - 10os.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

spływ Dunajcem –  65zł/os,
zamek w Niedzicy – 25zł/os,
wejście do PPN – 6zł/os,
wioska indiańska  – 35 zł/os, rejs statkiem - 25 zł/os,

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ