Dokumenty
Kontakt

7. BIESZCZADY DLA PIECHURÓW DNIEM I NOCĄ...

1 dzień
- wyjazd wcześnie rano z Bielska; około południa przyjazd do Brzegów Górnych - przejście z parkingu na Przełęczy Wyżniańskiej do bacówki pod Małą Rawką i stamtąd wędrówka na Wielką Rawkę, a dla wytrwałych, dalej na pobliski szczyt Kremenaros i do Trójstyku - zbiegu 3 granic. Obiadokolacja i nocleg w rejonie Ustrzyk Górnych.

2 dzień -  śniadanie; wejście z Przełęczy Wyżniańskiej na Połoninę Caryńską - wspaniałe widoki z trasy, biegnącej grzbietem połoniny. Zejście do Ustrzyk Górnych. Powrót na biadokolację i nocleg.

UWAGA! Późnym wieczorem istnieje możliwość obserwacji nocnego nieba, które nad Bieszczadami jest wyjątkowo ciemne, dzięki czemu można zobaczyć   planety i gwiazdozbiory. Obserwacja trwa około 2 godzin, jest poprzedzona prelekcją i odbywa się gołym okiem za wskaźnikiem laserowym i poprzez teleskopy.

3 dzień - śniadanie; przejazd do Wołosatego i przejście bardzo atrakcyjnym pod względem widokowym fragmentem głównego szlaku beskidzkiego z Rozsypańca przez Halicz z odbiciem na Tarnicę i dalej przez Krzemieniec do Ustrzyk Górnych. Wyjazd do domu. Przyjazd do Bielska około północy.


Cena:
410 zł/os. – 40 os.       450 zł/os. – 30 os.       680zł/os - 10 os.

Cena obejmuje też obserwację nieba, wstęp do BBN i usługę miejscowego przewodnika.


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ