Dokumenty
Kontakt

6. BIESZCZADY I BESKID NISKI

1 dzień – wyjazd w godzinach rannych z Bielska; przyjazd do Sanoka około południa; zwiedzanie rozległego skansenu prezentującego życie i kulturę Łemków, Bojków i Dolinian oraz spacer po wiernie odtworzonym XIX-wiecznym Miasteczku Galicyjskim! Przejazd do centrum miasta - wizyta w Zamku Królewskim z bezcennym zbiorem ikon oraz z wyjątkową galerią obrazów Zdzisława Beksińskiego. Spacer po mieście. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w okolicach Polańczyka.. 

2 dzień – po śniadaniu wyjazd na "Dużą Pętlę Bieszczadzką": Ustrzyki Dolne z przysiółkiem Jasień (znane sanktuarium Matki Boskiej Bieszczadzkiej); Wołosate - wędrówka bieszczadzkimi połoninami od Rozsypańca przez Halicz, Krzemieniec do Ustrzyk Górnych - (całość trasy - około 6 godzin). Odpoczynek w Ustrzykach Górnych - obiadokolacja.
Alternatywnie - zamiast wycieczki górskiej - przejazd do Cisnej i wyprawa w leśne ostępy dawną kolejką drzewną + pobyt w Polańczyku - rejs po Jeziorze Solińskim. Wieczorem powrót do  na nocleg.

3 dzień
– śniadanie; wyjazd z Leska w kierunku Bielska-Białej z postojem w: Komańczy - klasztorek Sióstr Nazaretanek - miejsce internowania Prymasa Stefana Wyszyńskiego, cerkiew prawosławna. Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.


Cena:  
415 zł/os. – 40 os.        475 zł/os. – 30 o        650 zł/os - 10 os.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:
skansen - 25zł/os, muzeum ikon - 25zł/os, BPN – 6zł/os,
kolejka - 30zl/os, rejs statkiem - 25zł/os, klasztor - wolne datki.


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ