Dokumenty
Kontakt

14. CUDNE ROZTOCZE

1 dzień - wyjazd wyjazd z Bielska-Białej; przejazd do Leżajska – Bazylika Katedralna O.O. Bernardynów z bezcennymi organami! Przyjazd do hotelu w Janowie Lubelskim - ciepły posiłek i zakwaterowanie.
Możliwość wypożyczenia rowerów – samodzielny wyjazd w Lasy Janowskie i wzdłuż zbiornika wodnego.
Uwaga! Osoby nie jeżdżące na rowerach mogą skorzystać z basenu i sauny w hotelu. Kolacja i nocleg.

2 dzień - śniadanie; wyjazd do Zwierzyńca: Kościół na Wyspie, budynek Ordynacji Zamoyskich, Dom Plenipotenta i wizyta w muzeum przy centrum edukacyjnym Roztoczańskiego Parku Narodowego. W południe wyjazd ze Zwierzyńca i przejazd w rejon Krasnobrodu – spływ kajakami na rzece Wieprz! Podczas spływu - postój przy „Chacie Rybaka” w starym młynie – posiłek (pstrąg wędzony). Zakończenie spływu przy „Zagrodzie Guciów”.

Uwaga! Propozycja dla osób nie płynących kajakami:
1/ Krasnobród - spacer po malowniczym miasteczku: kamieniołom z widokową wieżą i lokalne sanktuarium maryjne. Dla lubiących spacery – przejazd autokarem do Doliny Św. Rocha i przechadzka do leśnej kapliczki Św. Rocha. Przyjazd na posiłek do Chaty Rybaka (wspólnie z grupą kajakową).

Wspólne zwiedzanie „Zagrody Guciów” i zabawa w pokoju zagadek w „Oborze Bimbrownika”! Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Janowie.

3 dzień - śniadanie; wyjazd z Janowa do Zamościa - spacer po renesansowym mieście-twierdzy: rynek z ratuszem, mury obronne i bastiony, katedra, pałac i akademia Zamoyskich, Muzeum Arsenału.O 15.00 obiad i wyjazd z Zamościa. Przyjazd do Bielska-Białej około północy.


Cena:
830zł/os - 40os        860zł/os – 30os        1180zł/os - 10os     

Cena obejmuje świadczenia i wstępy oraz atrakcje.

 


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ