Dokumenty
Kontakt


6. WĘDRÓWKA PO DOLNYM ŚLĄSKU

1 dzień – wyjazd rano z Bielska-Białej; przejazd do Opola - zwiedzanie ciekawego Muzeum Polskiej Piosenki w amfiteatrze i spacer po starówce (Wieża Piastowska, katedra, rynek). Przejazd do Brzegu  i możliwość zobaczenia wnętrz "Dolnośląskiego Wawelu". Przyjazd do Wrocławia – obiadokolacja i nocleg.


2 dzień – śniadanie, opuszczenie hotelu; przechadzka po Wrocławiu: rynek z gotyckim ratuszem, kamieniczki "Jaś i Małgosia", uniwersytet z Aulą Leopoldina, Oratorium i Wieżą Matematyczną, Ostrów Tumski z katedrą i na koniec - możliwość zobaczenia „Panoramy Racławickiej". Po południu przejazd na obiadokolację i nocleg do pensjonatu w rejonie Legnicy z postojem na Legnickim Polu - historyczne miejsce bitwy z Tatarami. 


3 dzień – po śniadaniu spacer po Legnicy: Bramy Głogowska i Chojnowska, zamek, Pałac Opatów, kościół Św. Jana Chrzciciela z mauzoleum Piastów. Po południu wyjazd do Złotoryi – jednego z najpiękniejszych miast regionu: Baszta Kowalska z fragmentem murów miejskich, fontanna Delfinów i Muzeum Złota. Powrót do Legnicy na obiadokolację i nocleg. 


4 dzień – śniadanie, wyjazd do Lubiąża – wizyta w potężnym klasztorze Cystersów; następnie pobyt w Trzebnicy - znane sanktuarium patronki Śląska Św. Jadwigi. Przyjazd do Bielska w późnych godzinach wieczornych.


Cena:  

595zł/os – 40os.        645zł/os – 30os.      1015zł/os - 10os.  


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne: 

Muzeum Piosenki Polskiej - 20zł/os, Brzeg – 15zł/os,
Uniwersytet Wrocławski – 20zł/os, Katedra – 15zł/os,
Panorama Racławicka – 35zł/os,
muzeum złota - 15zł/os, Lubiąż - 20zł/os.

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ