Dokumenty
Kontakt


DZIWNÓW - AŻ DZIW JAK TAM ŁADNIE!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

DZIWNÓW - miejscowość w środkowej części wybrzeża zachodniopomorskiego, przy ujściu cieśniny Dziwny do Zatoki Pomorskiej. Południowo-zachodnia część miasta leży na wyspie Wolin, natomiast północno-wschodnia na części Mierzei Dziwny. Nadmorskie kąpielisko obejmuje aż 800 m linii brzegowej. Atrakcją jest też widokowa promenada z okazałym starodrzewem, Aleja Gwiazd Sportu i nowo otwarta marina z portem rybacki, gdzie latem cumują trzy "pirackie" statki!


Ośrodek wypoczynkowy SPA & Wellness "Perła Dziwnowa" - położony w najbardziej atrakcyjnej części nadmorskiego Dziwnowa, oddzielony jest od szerokiej plaży pasem wydm. Obiekt ten to blisko 12 tys m2 ogrodzonego i zagospodarowanego w doskonały sposób terenu, na którym znajdują się dwa budynki z miejscami noclegowymi, trzy altany z grillami, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki, kryty basen, jacuzzi, 2 sauny, siłownia, salony: masażu klasycznego i limfatycznego oraz plac zabaw i parking.TERMIN do uzgodnienia - maj, czerwiec, wrzesień 2022

CENA: 1695zł/os


CENA OBEJMUJE: 8 noclegów, smaczne wyżywienie - 2 razy dziennie, w formie bufetu, wstęp na basen kryty i jacuzzi, na siłownię i na kort tenisowy, kolację z ogniskiem i muzyką, autokar z Bielska-Białej do Dziwnowa i z powrotem.

 


UWAGI!

1. Pierwsze świadczenie - obiadokolacja, a ostatnie - śniadanie.

2. W trakcie pobytu można pojechać do Malmo i Kopenhagi w cenie 350zł/os przy minimum 30 osobach chętnych. Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

3. Na miejscu trzeba uiścić opłatę klimatyczną, ustaloną przez UM. 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ