Dokumenty
Kontakt

15. GALICYJSKIE KLIMATY

1 dzień - wyjazd z Bielska rano; przejazd przez Kraków, Tarnów do Przemyśla z postojem w Leżajsku - wspaniały kościół i klasztor Bernardynów i w Jarosławiu - cerkiew, ratusz, Kolegiata Bożego Ciała, klasztor Dominikanów, kamienica Orsettich. Obiadokolacja i nocleg w Przemyślu.

2 dzień - śniadanie; spacer po Przemyślu: fragmenty twierdzy przemyskiej, zamek, katedra, sobór Św. Jana Chrzciciela, wieża zegarowa z ciekawym Muzeum Fajek i Winna Góra! Po południu wyjazd do Doliny Rzeki Wiar - klasztor Franciszkanów i znane sanktuarium Matki Boskiej Słuchającej w Kalwarii Pacławskiej (kościół z cudownym obrazem, dróżki kalwaryjskie i wieża widokowa z piękną panoramą Pogórza Przemyskiego i Ukrainy). Wieczorem przyjazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.

3 dzień - po śniadaniu; opuszczenie hotelu; przejazd do Łańcuta; zwiedzanie rezydencji pałacowej, powozowni i spacer po parku. Na koniec - wizyta w dawnej fabryce likierów hrabiego Potockiego, aktualnie "Polmos-Łańcut" wraz z degustacją wódek i likierów. Przyjazd do Bielska około 23.00

    

Cena:

445zł/os – 40os     495zł/os – 30os      680zł/os - 10os


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

Fajki - 15zł/os, Łańcut – 30 zł/os, Polmos - 55zł/os.


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ