Dokumenty
Kontakt

7. JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA   

1 dzień - wyjazd z Bielska-Białej; przejazd na Jurę z postojem na Pustyni Błędowskiej. Przyjazd do Ogrodzieńca - zwiedzanie potężnej jurajskiej warowni + tajemniczej Góry Birów. Przejazd do Mirowa - krótka wędrówka jednym z najpiękniejszych pod względem widokowym odcinków "Szlaku Orlich Gniazd" z Mirowa do Bobolic. Obiadokolacja i nocleg w rejonie Bobolic.

2 dzień - śniadanie; wyjazd do Złotego Potoku - dawna posiadłość Raczyńskich (pałac, dworek Zygmunta Krasińskiego, staw Irydion), rezerwat przyrody "Parkowe" (Grota Niedźwiedzia, staw "Sen Nocy Letniej", Brama Twardowskiego, meandry potoku Wiercica), zabytkowa pstrągarnia z najstarszą w Europie hodowla pstrąga - możliwość degustacji pysznego pstrąga tęczowego! Przejazd do wsi Piasek k. Janowa - pobyt w "Zaczarowanym Lesie" -  przejazd wozami konnymi do Domku Baby Jagi!. Poczęstunek na polanie (kiełbaska z grilla i herbatka). Powrót do Bielska-Białej w godzinach wieczornych.


 Cena: 

320 zł/os. – 40 os.        350 zł/os. – 30 os.          450zł/os - 10 os.    

Uwaga! W cenę imprezy wliczono dodatkowo bilety wstępu na zamek Ogrodzieniec i na Górę Birów oraz przejazd wozami konnymi i kiełbaski z herbatką.

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ