Dokumenty
Kontakt

KULIG W KONIAKOWIE
Oferta dla grup 30-40 osobowych!
******************************

Ramowy program kuligu:

1 dzień

Godz. 16.30 - przyjazd do Koniakowa do karczmy Ochodzita – cudownie położonejna Przełęczy Koniakowskiej (wspaniała panorama gór) – ciepły posiłek:żurek w chlebie + oscypek z grilla z żurawiną, herbatki i kubek grzańca.


Godz. 17.15 - rozpoczęcie kuligu trasami wokół popularnej góry Ochodzita; przejazd 10-osobowymi saniami. Czas przejazdu – około 90 minut.


Przed 19.00 – powrót do karczmy; zakwaterowanie w pokojach 2-3os z łazienkami.


Około 20.00 - rozpoczęcie biesiady w towarzystwie DJ z menu: chłopskie koryta / 2 osoby(5 kawałków mięsa, sos borowikowy opiekane ziemniaki, jabłka i papryka, 3szt pierogów);zimna płyta: wędliny, sery, sałatka jarzynowa lub ryżowa, sałatka wiosenna, śledzie po beskidzku, grzybki i ogórki, pieczywo, szynka w galarecie, ciasto, woda i soki w dzbankach, herbata, kawa, wódka 0,5l na 2osoby.

Około 24.00 – zakończenie zabawy i nocleg.


2 dzień

Godz. 9.30-10.00 – śniadanie i wyjazd z Koniakowa do domu. Po drodze proponujemy pobyt w Muzeum Koronek (u P. Marii Gwarkowej).


CENA: 305 zł/osoby.            TERMIN - styczeń-marzec 2020!


Cena obejmuje: organizację kuligu wraz z grillem, bankiet przy muzyce (DJ), nocleg, śniadanie, ubezpieczenie NNW na kwotę 10.000zł.


ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY!

 

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ