Dokumenty
Kontakt
   

11. SZLAK RENESANSU

1 dzień - wyjazd z Bielska-Białej rano; przejazd do Baranowa Sandomierskiego - zwiedzanie jednej z najpiękniejszych rezydencji magnackich w kraju + spacer po zamkowym parku. Przyjazd do Sandomierza - przechadzka po starówce: Wzgórze Zamkowe z katedrą i Domem Długosza, Collegium Gostomianum, ratusz, fragmenty murów obronnych z Bramą Opatowską, zabytkowe podziemia, a na koniec - Wzgórze Piszczele i lessowy Wąwóz Królowej Jadwigi! Obiadokolacja i nocleg w rejonie Nałęczowa.

2 dzień - śniadanie, chwila relaksu w uzdrowisku Nałęczów - park kuracyjny, ze starymi łazienkami, pijalnią wód, pałacem Małachowskich i willą Żeromskiego. Przejazd do Kozłówki - wspaniała rezydencja Zamoyskich z rozległym parkiem i ....Muzeum Socjalizmu! Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień - śniadanie, przejazd do Kazimierza Dolnego – renesansowe miasto, pięknie położone na nadwiślańskich wzgórzach: rynek z Farą, Góra Trzech Krzyży, baszta i zamek, klasztor Franciszkanów, XVII-wieczne spichlerze. Na koniec - rejs statkiem po Wiśle. Powrót do Bielska około 24.00.


Cena:

465zł/os – 40os        530zł/os – 30os      770zł/os - 10os


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

zamek w Baranowie – 25zł/os, podziemia - 20zł/os,
Kozłówka - 40zł/os., wzgórza i Fara w Kazimierzu – 20zł,

rejs - 25zł/os.

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ