Dokumenty
Kontakt


8. SZLAKIEM BAROKU...  

1 dzień - wyjazd z Bielska do Nieborowa - XVII-wieczna rezydencji magnackiej. Dalsza droga do Wilanowa – pobyt w pałacu i spacer po słynnych ogrodach. Wieczorem przyjazd w okolice Siedlec – obiadokolacja i nocleg.


2 dzieńpo śniadaniu spacer po Siedlcach - barokowy ratusz, pałac Ogińskich i park Aleksandria. Przejazd do Radzynia Podlaskiego – rokokowy pałac Potockich! Obiadokolacja i nocleg w okolicach Lubartowa.


3 dzień - śniadanie; przechadzka po Lubartowie: dawny pałac Sanguszków z barokowymi ogrodami i bazylika Św. Anny. Przejazd do pobliskiej Kozłówki – zwiedzenie zespołu pałacowo-parkowego, powozowni i ...muzeum socjalizmu! Obiadokolacja i nocleg w Lubartowie.


4 dzień po śniadaniu przejazd do Leżajska z postojem w Lublinie - Perła Baroku na Lubelszczyźnie, czyli Archikatedra Św. Jana i Sobór Przemienienia Pańskiego z XVII-wiecznym ikonostasem.   Pobyt w Leżajsku - sanktuarium O.O. Bernardynów i słynne organy!   Wizyta w Łańcucie – Pałac Lubomirskich z powozownią.  Około 18.00 wyjazd; przyjazd do Bielska przed 23.00.


Cena:   595zł/os – 40os                      645zł/os – 30os

Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:
Zamek w Nieborowie – 10zł/os,
Wilanów - 15zł/os,
Radzyń - 10zł/os,
Kozłówka – 16zł/os,
Łańcut – 20zł/os.Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ