Dokumenty
Kontakt


4. TRÓJMIASTO, ROZLEWIE I HEL

1 dzień – wyjazd z Bielska wcześnie rano; jazda nocna. Przyjazd na Hel – pobyt w Ośrodku Hodowli Fok i przejazd do Jastarni i Chałup - czas wolny (odpoczynek nad morzem). Zakwaterowanie i obiadokolacja w rejonie Jastrzębiej Góry. 


2 dzień – śniadanie; całodzienna wycieczka do Trójmiasta – zwiedzanie starówki gdańskiej, półwyspu Westerplatte, Centrum Solidarności i przejazd do Gdyni - Molo Południowe z najstarszym na świecie zachowanym niszczycielem - okrętem ORP Błyskawica i słynnym żaglowcem-muzeum Dar Pomorza! Obiadokolacja w Gdyni. Powrót na nocleg do Jastrzębiej Góry. 


3 dzień – po śniadaniu wyjazd do Słowińskiego Parku Narodowego - ścieżka dydaktyczna "Ruchome Wydmy" (przejazd melexem), a potem - pobyt w ciekawym skansenie Słowińców. W drodze do Chałup - postój nad Jeziorem Żarnowieckim - nieczynna elektrownia jądrowa. Obiadokolacja i - jeśli będzie ładna pogoda - spacer na Przylądek Rozewie (zachód słońca). 


4 dzień – po śniadaniu wyjazd do domu; możliwość postoju w Stutthof - obóz koncentracyjny i w Malborku - średniowieczna twierdza i główna siedzibą mistrza zakonu krzyżackiego. Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.


Cena:

725zł/os – 40os.         820zł/os – 30os.        1380zł/os - 10os.

Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

Słowiński Park Narodowy – 25zł/os,
skansen - 15zł/os, muzeum w Gdyni - 20zł/os, Malbork – 35zł/os.

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ