Dokumenty
Kontakt


12. W KRAINIE POLSKIEGO WINA!

1 dzień - wyjazd rano z Bielska; przejazd do Zielonej Góry. Przyjazd i zwiedzanie miasta: katedra, kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, rynek z ratuszem, zielonogórski deptak oraz Wzgórze Winne z Domkiem Winiarza, palmiarnią i odtworzoną winnicą - obiadokolacja. Wieczorem przyjazd na nocleg.

2 dzień - śniadanie; wyjazd do Łagowa "Perły Pojezierza Lubuskiego" i przechadzka po kurorcie (zamek Joannitów, bramy: Polska i Marchijska i grodzisko na Sokolej Górze). Przejazd do Międzyrzecza - okazja zobaczenia potężnych fortyfikacji (rezerwat nietoperzy). Powrót do Zielonej Góry i pobyt w lokalnej winnicy połączony z oprowadzeniem po: winnicy, ogrodzie ziołowym i parku miniatur historycznych obiektów winiarskich. Na koniec - obiadokolacja z degustacją wina.
          
3 dzień - śniadanie; opuszczenie hotelu i wyjazd w drogę powrotną do domu z postojem w Nowej Soli - spacer po rynku, porcie rzecznym i ...rejs po Odrze. Na koniec wycieczki - degustacja win w miejscowej winnicy połączona z posiłkiem. Przyjazd do Bielska między 22.00, a 23.00.

   
Cena:

480zł/os – 40os      540zł/os – 30os      780zł/os - 10os

UWAGA! W cenę wliczono pobyt w winnicach wraz z posiłkami w 2 i 3-cim dniu.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

forty – 20zł/os, rejs - 25zł/os.


 
 
Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ