Dokumenty
Kontakt

       

16. W SAM ŚRODEK POLSKI!

1 dzień - wyjazd rano z Bielska-Białej; przejazd do Piotrkowa Trybunalskiego - postój i spacerek po starówce: cerkiew prawosławna, Bazylika Św. Jakuba, zamek, Wielka i Mała Synagoga. Przejazd do Łodzi – spacer ul. Piotrkowską i czas wolny w inspirującym centrum handlowym "Manufaktura". Przejazd do wsi Tum k. Łęczycy i okazja zobaczenia jednej z najcenniejszych budowli w stylu romańskim w Polsce - Kolegiaty p.w. Św. Aleksego! Obiadokolacja i nocleg w okolicy Oporowa.

2 dzień - śniadanie; wyjazd do Płocka - zwiedzanie miasta o bogatej historii: Wzgórze Tumskie z romańską katedrą i sarkofagami władców Polski: Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego oraz zamek książąt mazowieckich. Rejs statkiem po Wiśle. Powrót do Oporowa - wizyta w miejscowym zameczku rycerskim, malowniczo usytuowanym na wyspie! Obiadokolacja i nocleg.   

3 dzień - śniadanie; przejazd Nieborowa - zwiedzanie jednej z najpiękniejszych rezydencji magnackich w Polsce - pałacu Radziwiłów plus manufaktury majoliki i ogrodów: barokowego w stylu francuskim i parku romantycznego tzw "Arkadii". Przyjazd do Bielska w późnych godzinach wieczornych. 

     

Cena: 

445zł/os – 40os     505zł/os – 30os    695zł/os - 10os


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

rejs  - 25zł/os, pałac w Nieborowie – 35 zł/os,
Oporów - 15zł/os.

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ