Dokumenty
Kontakt
 

5. ...to tylko w WARSZAWIE!

1 dzień - wyjazd z Bielska rano; przyjazd do stolicy w południe - objazd wokół Ogrodu Saskiego i Pl. Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza. Przejazd na Stare Miasto i spacer: katedra, rynek, barbakan z pomnikami: Małego Powstańca i Jana Kilińskiego, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta i Zamkiem Królewskim, Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim Kościołami Św. Anny, Wizytek, Seminaryjnym. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.


2 dzień - po śniadaniu przejazd do miasta i pobyt w Centrum Nauki Kopernik - seans w planetarium, następnie relaks w ogrodach na dachu biblioteki UW. Przejazd w kierunku Śródmieścia i wizyta w nowoczesnym Centrum Pieniądza i w Pałacu Kultury i Nauki - wjazd windą na XXX piętro - rozległa panorama miasta. W drodze do hotelu - postój przy Stadionie Narodowym - "Punkt Widokowy". Obiadokolacja i nocleg.


3 dzień - śniadanie, przejazd do dzielnicy Muranów - pobyt w muzeum POLIN, poświęconym Historii Żydów w Polsce. Po zwiedzeniu przejazd do dzielnicy Wola i chwila zadumy na Cmentarzu Powązkowskim oraz zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Obiadokolacja i nocleg.


4 dzień - śniadanie; przechadzka po Królewskich Łazienkach: Pałac Belweder z pomnikiem Marszałka, Stara Pomarańczarnia, Biały Domek, Pałac i Teatr na Wodzie, Podhorążówka (bez wchodzenia do wnętrz). Przejazd do Wilanowa – zwiedzanie pałacu króla Jana III i relaks w ogrodach. Przyjazd do Bielska-Białej po 22.00.

  

Cena:

645zł/os – 40os.     695zł/os – 30os.     1090zł/os - 10os.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

Zamek Królewski – 35 zł/os, CNK - planetarium - 25zł/os,
PKiN - 15zł/os, Polin - 15zł/os, stadion - 10zł/os,
Wilanów – 30zł/os, Muzeum Powstania - 25zł/os.


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ