Dokumenty
Kontakt


2. ZAKOPANE I TROCHĘ TATR...

1 dzieńwyjazd rano z Bielska-Białej do Zakopanego. Zwiedzanie miasta (stary kościół i zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzysku, willa "Atma" i skocznie narciarskie). Wyjazd na Gubałówkę - rozległa panorama Tatr i Zakopanego. Przechadzka na pobliski Butorowy Wierch i zjazd wyciągiem krzesełkowym do Kościeliska. Przyjazd do pensjonatu; zakwaterowanie i obiadokolacja i nocleg.

2 dzień wycieczka nad Morskie Oko; postój na parkingu na Palenicy Białczańskiej i piesze przejście (ok 10km) nad słynny staw. Odpoczynek w legendarnym schronisku, a dla chętnych - dodatkowy spacer wokół Morskiego Oka (około 1h).
Uwaga!
Dla grup lubiących chodzić po górach proponujemy atrakcyjną wycieczkę na trasie: Palenica Białczańska, Wodogrzmoty Mickiewicza, Dolina Roztoki z wodospadem Wielka Siklawa + schronisko w Dolinie Pięciu Stawów; powrót tą samą drogą lub przez Morskie Oko - czas od 6 do 11 godzin.
Wieczorem powrót do pensjonatu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień po śniadaniu opuszczenie pensjonatu; wyjazd w tatry Zachodnie - przechadzka malowniczą Doliną Kościeliska przez Hale: Wyżnią Kirę Miętusią, Pisaną, Smytnią na Halę Ornak. Odpoczynek w schronisku - dla chętnych - przejście jeszcze dalej do romantycznego Smreczyńskiego Stawu i powrót ta samą droga do schroniska. Powrót do domu przez malownicze wsie: Witów i Chochołów. W Chochołowie - możliwość relaksu na basenach termalnych. Przyjazd do Bielska-Białej wieczorem.
               


Cena: 
360zł/os40os.      395zł/os30os.     480zł/os - 10os.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:
Gubałówka – 25zł/os, willa Atma - 15zł/os,
wstęp do TPN – 6zł/os, termy - 60zł/os.


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ