Dokumenty
Kontakt

9. ZIEMIA TARNOWSKA

1 dzień - wyjazd z Bielska rano; przejazd do Dębna - wizyta w zamku z XV wieku; dalsza droga do Tarnowa - spacer po mieście (dzielnica żydowska, katedra, Dom Mikołajowski z muzeum diecezjalnym, Ławka Poetów, Skwer Petofiego). Obiadokolacja i nocleg w rejonie Tarnowa.

2 dzień - śniadanie; wycieczka w rejon Ciężkowic - w programie: * rezerwat przyrody nieożywionej „Skamieniałe Miasto”,  * nastrojowy dwór Ignacego Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, * Bobowa - galeria koronki klockowej, cenny kościół gotycki i synagoga. Powrót do Tarnowa na obiadokolację i nocleg.

3 dzień - po śniadaniu opuszczenie pensjonatu; wyjazd na północ w stronę Dąbrowy Tarnowskiej i Powiśla Dąbrowskiego. Pobyt w bajecznej wsi Zalipie, pełnej "malowanych zagród"! Wizyta w Domu Malarek - opis sposobu malowania domów i wyroby rękodzieła ludowego wsi Zalipie i okolic - możliwość zakupu!.
W drodze powrotnej postój w legendarnej Wiślicy - zwiedzanie miasteczka (kolegiata, kamienica różańcowa i Dom Długosza). Przyjazd do Bielska wieczorem...

     

Cena:  

395zł/os40os.    435zł/os30os.      630zł/os - 10os.


Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne:

Dębno - 20zł/os, muzeum diecezjalne - 15zł/os,
Skamieniałe Miasto – 10zł/os, dwór Paderewskiego - 15zł/os,
synagoga i koronki - 20zł/os, Zalipie – 10zł/os

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ