Dokumenty
Kontakt
 
1. BRNO I AUSTERLITZ

Wyjazd z Bielska-Białej do Sławkowa pod Brnem - barokowy zamek, gdzie podpisano rozejm po Bitwie Pod Austerlitz. Przejazd na Wzgórze Pratzen z potężnym Pomnikiem Pokoju - tu mieścił się sztab wojsk austriacko-rosyjskich. Kolejny przystanek - Wzgórze Żurań - miejsce pobytu Napoleona i jego sztabu. Przejazd do Brna przechadzka po zabytkowym centrum: krypta Kapucynów,   Stary Ratusz, wzgórze Petrov z katedrą, ogrody twierdzy Spielberg. Przyjazd do Bielska późnym wieczorem...
 

Cena:  110zł/os – 40os                       135zł/os – 30os

Cena obejmuje:  autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 200 CZK na wstępy.

  
 2. OSTRAVA, TO: ZOO I SUPER HUTA!

 Wyjazd z Bielska do Ostrawy - zwiedzanie dawnej huty Vitkovice, teraz Park Techniki i Nauki z wystawami: Świat Cywilizacji, Świat Przyrody, Świat Nauki i Odkryć. Przejazd i wypoczynek w świetnie zorganizowanym ZOO i ogrodzie botanicznym. Przyjazd do Bielska wieczorem.


Cena:  75zł/os – 40os.                 90zł/os – 30os.

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie

Koszty dodatkowe:  wstępy – 350 KC/os.

 
3. BESKID ŚLĄSKO-MORAWSKI

Wyjazd z Bielska-Białej do miejscowości Koprivnice - zwiedzanie bardzo ciekawego muzeum samochodów Tatra! Przejazd do pobliskiego Stramberka - wejście na średniowieczną wieżę widokową - cudna panorama
Beskidów i miasteczka oraz spacer do tajemniczej jaskini Śipka. Na koniec - pobyt w Nowym Jicinie - zabytkowy rynek z podcieniami i...jedyne w Europie Muzeum Kapeluszy! Przyjazd do Bielska ok. 21.00.


Cena:  75zł/os – 40os.                          90zł/os – 30os.

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie. 

Koszty dodatkowe:  koszt wstępów ok. 250 CZK/os4. BESKID ŚLĄSKO-MORAWSKI, CZYLI - RADHOST i ROŻNÓW!

Wyjazd z Bielska-Białej na Przełęcz Pustevny - malownicze schroniska z XIX wieku! Piesza wędrówka na legendarny Radhost 1129m. Na szczycie - ciekawa panorama gór, posąg bożka Radegasta, kaplica i posągi Śśw. Cyryla i Metodego, hotel turystyczny, wieża TV. Zejście do Rożnowa - zwiedzanie największego skansenu w Czechach „Valasske Muzeum w Prirode” prezentującego kulturę i sztukę Wołochów. Powrót do Bielska wieczorem.


Cena:  80zł/os – 40os.                          95zł/os – 30os.

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie. 

Koszty dodatkowe:  koszt wstępów ok. 150 CZK/os
5. Z OŁOMUŃCA DO KRZYŻACKIEGO ZAMKU!

Wyjazd z Bielska-Białej do Ołomuńca - jednego z najpiękniejszych miast Moraw. Spacer po Górnym Rynku z Kolumną Morową (lista UNESCO),Fontanną Cezara i ratuszem, dalej do kościoła Św. Michała i uniwersytetu na Plac Prymasów i do katedry. Wyjazd w kierunku Litovela - zwiedzanie wspaniałych Jaskiń Jaworzyckich. Na koniec dnia - pobyt w zamku Bouzov - dawnej siedzibie Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego. Powrót do Bielska w godzinach wieczornych.


Cena:   85zł/os – 40os                       105zł/os – 30os

Cena obejmuje:  autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: ok. 300 CK na wstępy.
 6. U JANOSIKA W MAŁEJ FATRZE!

 Wyjazd z Bielska do Vratnej Doliny - jednej z najpiękniejszych dolin Parku Narodowego Małej Fatry. Wjazd kolejką na Snilowską Przełęcz i piesza wędrówka na najwyższy szczyt Małej Fatry - Krywań (1709m). Zejście do schroniska Chata Vratna (trasa około 2h). Przejazd do wsi Terchova  - pomnik urodzonego tu Juraja Janosika i wizyta w lokalnym Muzeum z ekspozycją n/t życia słynnego harnasia. Powrót do Bielska wieczorem.


Cena:  80zł/os – 40os.                        95zł/os – 30os.

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie

Koszty dodatkowe: koszt wstępów około 20 Euro/os.

 
7. MALOWNICZY ZAMEK I MALOWANE DOMY!

Wyjazd z Bielska do miejscowości Bojnice - zwiedzanie jednego z najpiękniejszych zamków Słowacji (wnętrza i park). Przejazd do wsi Cicmany - atrakcja etnograficzna - malowane chaty(!) i na koniec... wizyta w uzdrowisku Rajeckie Teplice. Powrót do Bielska wieczorem.


Cena:  85zł/os – 40os.                  105zł/os – 30os.

Cena obejmuje: autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe:  wstępy ok. 12 Euro/os.

 

 

8. CUDNE JASKINIE I TATRALANDIA!

Wyjazd z Bielska do Demianowskiej Doliny - zwiedzanie jednej   z największych i najpiękniejszych jaskiń Słowacji - jaskini Wolności. Przejazd do Liptowskiego Mikulasa i relaks w parku wodnym "Tatralandia" albo - zamiast basenów - wjazd wyciągiem krzesełkowym na Chopok w Niskich Tatrach i spacer wokół bajkowego Vrbickiego Plesa. Przyjazd do Bielska wieczorem...

 

Cena:   105zł/os – 40os.                  125zł/os – 30os.

Cena obejmuje:  autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 35euro/os na baseny/Chopok i do jaskiń.

 

 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ