Dokumenty
Kontakt

1. NAD RZEKĄ DYJA!

1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej w kierunku morawskiego Znojma. Przyjazd i spacer po wspaniałym miasteczku, malowniczo położonym nad rzeką Dyja: starówka z czasów średniowiecza z wyniosłą wieżą ratuszową, zamkiem Przemyślidów z kaplicą romańską Św. Katarzyny, kościołem Św. Mikołaja i murami obronnymi. W czasie spaceru - widoki na głęboki wąwóz rzeki i słynny żelazny most kolejowy z XIX wieku! Wejście do największych w Europie podziemi miejskich - zwiedzanie starych magazynów i piwnic kupieckich. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.


2 dzień – po śniadaniu wyjazd do Lednic i Valtic –  zwiedzanie imponujących rezydencji rodu Lichtnestein + założeń ogrodowo-parkowych.  W Lednicach dodatkowo - wejście na 60-metrowy Minaret - imponujący widok na pałac i 200 hektarową posiadłość + rejs łodzią po kanale rzeki Dyja. Obiadokolacja i wieczorem powrót do Znojma na nocleg.


3 dzień – śniadanie; opuszczenie Znojma i wyjazd do pobliskiego Vranova - zwiedzanie barokowego zamku nad kanionem rzeki Dyja! Na koniec pobytu - rejs statkiem wycieczkowym po zaporze Vranov. Wyjazd w kierunku Polski; przyjazd do Bielska-Białej późnym wieczorem 22.00.


Cena:  385zł/os – 40os.                     445zł/os – 30os.

Cena obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe - ceny orientacyjne: 
zamek Lednice - 200KC/os
piwnice w Znojmie - 100CZK/os
zamek Vranov - 90KCZ/os
rejs - 200CZK/os.


  2. BERLIN I TROPIKALNA WYSPA!

1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej i przejazd do Berlina. Zwiedzanie: Plac Poczdamski, Europa Center, Placu Akademii, Aleja Unter  den Linden i Wieża TV. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Berlina.


2 dzień – śniadanie; ciąg dalszy zwiedzania miasta: muzeum Pergamonu; Reichstag i Brama Brandenburska. Przejazd do kompleksu pałacowego w Poczdamie - zwiedzanie Nowego Pałacu, ogrodów i rejs statkiem. Powrót na obiadokolację i nocleg.


3 dzień – po śniadaniu przejazd do Krausnick na "Tropikalną Wyspę": morze, laguna, piaszczyste plaże,  egzotyczne wioski i prawie tropikalny klimat (powietrze 23-25 stopni C, woda 28-31 stopni C). Przyjazd do Bielska-Białej późnym wieczorem.

 
Cena:   560zł/os – 40os                 620zł/os – 30os

Cena obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania 2 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: wstępy około 55 EUR/os.

 
 3. SPREEWALD i SAKSONIA

1 dzień – wyjazd z Bielska do Spreewaldu - krainy rzeki Sprewy; rejs po rozlewiskach rzeki Sprewy od Lubbenau do laguny w miasteczku Lehde, urokliwie położonym w historycznej krainie Serbołużyczan. Obiadokolacja i nocleg do hotelu w okolicy Drezna.


2 dzień – śniadanie; wyjazd do Drezna - zwiedzanie: katedra, opera, Zamek Królewski, galeria obrazów i porcelany z Miśni w gmachu Zwinger. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.


3 dzień – po śniadaniu opuszczenie hotelu. Przejazd trasą wzdłuż rzeki Łaby – podziwianie piękna krajobrazu Saksonii. Po drodze postój i wędrówka na słynny Most Baszty - symbol Szwajcarii Saksońskiej oraz do twierdzy Köenigstein, położonej na urwisku (240 m nad Łabą). Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.

 
Cena:   515zł/os – 40os                    575zł/os – 30os.
 
Cena obejmuje:  2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: bilety wstępu – około 45 EUR/os.
   4. JASKINIE, ZAMKI, KONIE i ZOO-SAFARI!

1 dzień – wyjazd z Bielska do wsi Javoricko - zwiedzanie krasowych jaskiń jednych z największych i najpiękniejszych w Czechach!  Przyjazd do Litomyśla - wizyta w renesansowym zamku (UNESCO) + spacer po ogrodach klasztoru pijarów z galerią nowoczesnej rzeźby oraz do Portmonteum - malowanego domu pewnego celnika... Obiadokolacja i nocleg w okolicach Pardubic.


2 dzień – po śniadaniu zwiedzanie Pardubic - miasta pełnego zabytków - zamek, mury z 60-metrową "Zieloną Bramą"... - widok z "lotu ptaka". Przejazd na słynny tor wyścigów konnych, gdzie rozgrywana jest jedna z najbardziej prestiżowych gonitw świata "Wielka Pardubicka". Jeśli grupa będzie zainteresowana - na koniec wizyta w najstarszej na świecie stadninie słynnych "Siwków Kadrubskich" w miejscowości Kladruby nad Łabą (stajnie, zamek, powozownia, wieża widokowa). Powrót na obiadokolację i nocleg.


3 dzień - śniadanie; wyjazd w kierunku Polski z postojem w: 1/Hradec Kralove (katedra Św. Ducha z XIIIw., renesansowa dzwonnica, Stary Ratusz). 2/ Dvur Kralove - pobyt w największym ZOO w Czechach - przejazd zoo-busem na otwarte przestrzenie ogrodu – możliwość obserwacji zwierząt z rejonu Afryki (żyrafy, antylopy, zebry, bawoły). Wyjazd do kraju; przyjazd do Bielska-Białej późnym wieczorem.


Cena:  395zł/os – 40os                  445zł/os – 30os.

Cena obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania i 2 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 550KCZ/os na wstępy.

 

 6. ORAWA, LIPTÓW, CUDNY RAJ I SŁYNNA DOLINA!

1 dzień – wyjazd z Bielska do miejscowości Orawski Podzamok – zwiedzanie średniowiecznego zamku - największego na Orawie i rejs tratwami po rzece (cudowne widoki zamku!) Przejazd do Zuberca - pobyt w parku etnograficznym wsi orawskiej. Obiadokolacja i nocleg w rejonie Liptowskiego Jana.

2 dzień – po śniadaniu; przejazd do Spisskich Tomasovic - wędrówka po słynnym Słowackim Raju - skalne występy, wąwozy, wodospady. Obiadokolacja i powrót na nocleg.


3 dzień – po śniadaniu wyjazd do Demanowskiej Doliny i zwiedzanie Jaskini Wolności - jednej z największych i najpiękniejszych na Słowacji! Wyjazd wyciągiem krzesełkowym na popularną górę Chopok w Tatrach Niskich - wspaniałe widoki Tatr i Liptowa. Na koniec... spacer wokół Wrbickiego Jeziorka. Powrót do Bielska wieczorem.


Cena:  350 zł/os. – 40 os.                           430 zł/os. – 30 os.

Cena obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe:  wstępy - około 30 EUR/os. 
 
 

7. PO SŁOWACKIEJ STRONIE TATR...     

 1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej w stronę Liptowskiego Mikulasza i dalsza trasa tzw. Drogą Wolności przez: Szczyrbskie Pleso - postój i wędrówka piesza ze Szczyrbskiego Plesa do Popradzkiego Plesa - następnie przez Stary Smokowiec do Tatrzańskiej Łomnicy u stóp łomnicy (2632m). Obiadokolacja i nocleg w okolicy.


2 dzień – śniadanie; wycieczka w Tatry: wejście na Hrebienok i dalej  mijając  Bilikową Chatę, przejście Doliną Zimnej Wody (wspaniale wodospady) do Chaty Zamkovskiego - tam odpoczynek. Dalsza droga widokową trasą do Skalnatego Plesa pod słynną Łomnicą (drugi co do wielkości tatrzański szczyt 2632 m - trasa około 4 godz). Pobyt w schronisku i zejście do Tatrzańskiej Łomnicy (około 2,5 godz, albo zjazd kolejką). Obiadokolacja i nocleg.


3 dzień – po śniadaniu wyjazd do Bielanskiej Jaskini w Tatrach Bielskich - przejście podziemną trasą długości około 1300 m + do pokonania około 860 schodów. Na koniec - pobyt w Bachledowej Dolinie - przechadzka  Chodnikiem nad Koronami Drzew!  Jest to rodzaj kładki wysokiej na 24m z platformą widokową – niesamowite widoki Tatr i Magury Spiskiej. Wyjazd do domu - przyjazd do Bielska w godzinach wieczornych.


Cena:   350zł/os – 40os.                         430zł/os – 30os.

Cena obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania i 2 obiadokolacje, autokar, pilota-przewodnika, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: wstępy - około 30 EUR/os.

 
Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ