Dokumenty
Kontakt


UWAGA!   OFERTY SĄ ADRESOWANE TYLKO DO GRUP!
NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ OD OSÓB INDYWIDUALNYCH.


1. DO SŁOWAKÓW NA KIELISZEK WINA!

Wyjazd z Bielska - przejazd przez Trenczyn do zamku Czerwony Kamień – zwiedzanie jednej z najpotężniejszych siedzib magnackich na Słowacji. Przejazd do miasteczka Modra - wizyta w manufakturze ceramiki ludowej „Slovenska ludova majolika“ (film, pokaz pracy garncarza, zakupy). Pobyt na rodzinnej firmie winiarskiej  (degustacja win i możliwość zakupu). Obiadokolacja przy muzyce w miejscowości Svaty Jur z degustacją kilku próbek wina + komentarz someliera. Powrót do Bielska-Białej późnym wieczorem.


Cena:    

240zł/os – 40os.        280zł/os – 30os.          395zł/os - 10os.     

Cena obejmuje: autokar, obiadokolację z degustacją, pilota i ubezpieczenie

Orientacyjny koszt wstępów - 16euro/os


2. BROWAR, HUTA I ...PIASTOWSKI CIESZYN!

Wyjazd rano z Bielska; przejazd przez Cieszyn do Ostrawy – wizyta w lokalnym browarze. Po południu - pobyt w nowoczesnym Muzeum Techniki na terenie Huty Vitkovice. W czasie drogi powrotnej - postój w polskim Cieszynie – przechadzka po starówce: Góra Zamkowa, ul. Głęboka, Studnia Trzech Braci. Przyjazd do Bielska wieczorem.


Cena:   

95zł/os – 40os.           105zł/os – 30os.          180zł/os - 10os.

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie.

Orientacyjny koszt wstępów 400CZK/os


3. BESKID ŚLĄSKO-MORAWSKI

Wyjazd z Bielska; przejazd przez granicę w Cieszynie do miejscowości Koprivnice - bardzo ciekawe muzeum samochodów Tatra; przejazd do pobliskiego Stramberka - wizyta w mini-browarze, połączona z degustacją lokalnego piwa. Spacer po starówce z możliwością wejścia na Stramberską Wieżę - pozostałość średniowiecznego zamku. Po południu - wizyta w Rożnowie i zwiedzanie największego skansenu w Czechach „Valasske Muzeum w Prirode”. Przyjazd do Bielska-Białej wieczorem....


Cena:   

105zł/os – 40os         115zł/os – 30os          195zł/os - 10os

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie.

Orientacyjny koszt wstępów - 450CZK/os.


4. BRNO I AUSTERLITZ

1 dzień – wyjazd z Bielska; przejazd przez Ołomuniec do Sławkowa pod Brnem – zwiedzanie barokowego pałacu i przechadzka po otaczającym go parku. Przejazd na historyczne pole Bitwy pod Austerlitz - imponujący pomnik "Mogiła Pokoju", poświęcony wszystkim ofiarom słynnej bitwy. Wyjazd do pobliskiego Brna - spacer po zabytkowym centrum: kościół Kapucynów, Plac Wolności, Stary Ratusz, wzgórze Petrov z katedrą, twierdza Spielberg (bez wnętrz). Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.


Cena:  

125zł/os – 40os        145zł/os – 30os.        250zł/os - 10os.


Cena obejmuje
: autokar, pilota, ubezpieczenie.

Orientacyjny koszt wstępów - 200CZK.


5. OŁOMUNIEC, JASKINIE I KRZYŻACKI ZAMEK!

Wyjazd z Bielska; przejazd do Ołomuńca - spacer: Górny Rynek z Kolumną Morową i gotyckim ratuszem, kościół Św. Michała, uniwersytet i katedra Św. Wacława. Wyjazd w kierunku Litovela - zwiedzanie wspaniałych Jaskiń Jaworzyckich, porównywalnych do słynnych Jaskiń Morawskiego Krasu. Przejazd do pobliskiego miasteczka Bouzov - przejście przez stary park do dawnej siedziby Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego - zwiedzanie zamku. Powrót do Bielska wieczorem.


Cena:  

125zł/os – 40os        145zł/os – 30os.        250zł/os - 10os.


Cena obejmuje
: autokar, pilota, ubezpieczenie.

Orientacyjny koszt wstępów - 300CZK/os.


       6. SŁOWACKA PRZYGODA:
MAŁA FATRA, SPŁYW ORAWĄ I ORAWSKI PODZAMOK!

Wyjazd z Bielska; przejazd do Terchovej - wjazd do jednej z najpiękniejszych dolin Małej Fatry - Vratnej Doliny; wjazd kolejką na Snilowską Przełęcz i zdobycie Krywania (1709m). Odpoczynek w w schronisku „Chata Vratna”. Przejazd do Orawskiego Podzamoka i zwiedzanie potężnej twierdzy nad Doliną Orawy. Na koniec wycieczki - godzinny rejs tratwami po rzece Orawa. Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.


 
Cena:

120zł/os – 40os        135zł/os – 30os.        220zł/os - 10os.

Cena obejmuje: autokar, pilota i ubezpieczenie

Orientacyjny koszt wstępów - 35euro/os.


7. PARK NARODOWY MAŁEJ FATRY (inna wersja).

Wyjazd rano z Bielska-Białej; przejazd do miejscowości Terchova - miejsce urodzenia Janosika; wizyta w lokalnym muzeum z wystawą poświęconą słynnemu Harnasiowi. Przejazd do wsi Diery - Biały Potok i piesza wycieczka malowniczym wąwozem Janosikowe Diery do osady Stefanova we Vratnej Dolinie. Powrót do Bielska-Białej bardzo widokową drogą przez Stara Bystrzycę i Zwardoń.


Cena:
   
120zł/os – 40os.           135zł/os – 30os.           220zł/os - 10os.

Cena obejmuje:
autokar, pilota i ubezpieczenie

Orientacyjny koszt wstępów - 7euro/os.
8. ZAMEK STREĆNO, SPŁYW WAGIEM I ŻYLINA!

Wyjazd z Bielska; przejazd przez Cieszyn, Żylinę w kierunku Martina i około południa rozpoczęcie spływu Wagiem - największą rzeką Słowacji w kierunku zamku Strećno. Po zakończeniu spływu - możliwość zwiedzenia ruin zamku. W drodze powrotnej do Bielska - postój w Żylinie – spacer po zabytkowym centrum miasta. Przyjazd do Bielska wieczorem...


Cena:   

100zł/os – 40os.         120zł/os – 30os.       195zł/os - 10os.

Cena obejmuje:
autokar, pilota i ubezpieczenie

Orientacyjny koszt wstępów - 20euro/os.

 
9. DOLINA DEMIANOWEJ I CHOPOK

Wyjazd z Bielska-Białej; przejazd do Demianowskiej Doliny - zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń Słowacji jaskini Wolności albo jaskini Lodowej. Przejazd pod Chopok - jeden z najbardziej popularnych szczytów Tatr Niskich i wjazd kolejką na górę - rozległa panorama Tatr, Spisza, Doliny Liptowa. Na koniec dnia - spacer po Liptowskim Mikulaszu. Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.

Cena:   

140zł/os – 40os.         160zł/os – 30os.       250zł/os - 10os.

Cena obejmuje:
autokar, pilota i ubezpieczenie

Orientacyjny koszt wstępów - 20euro/os.
 

Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ