Dokumenty
Kontakt


UWAGA!     
OFERTY SĄ ADRESOWANE TYLKO DO KLIENTA ZBIOROWEGO!
  NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ OD OSÓB INDYWIDUALNYCH.1. ...AŻ PO RUŚ ZAKARPACKĄ (wschodnia Słowacja)

1 dzień – wyjazd z Bielska; przejazd do wsi Herl'any w kraju koszyckim - dawne uzdrowisko i miejsce gdzie odkryto jedyny w Europie chłodny gejzer, z którego co kilkanaście godzin tryska strumień wody, sięgający ponad 20 m. Przejazd do miasta Humenne - zwiedzanie wspaniałego zamku o bogatych zbiorach, związanych z regionem Górny Zemplin oraz spacer po otaczającym go parku. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Humenne.

2 dzień po śniadaniu; wycieczka w Góry Wyhorlat, graniczące z Ukrainą. Wędrówka nad Morskie Oko - jedno z najpiękniejszych jezior we wschodnich Karpatach. Przejazd autokarem wzdłuż granicy ukraińskiej i wokół malowniczego zbiornika – Zemplińska Szirawa. Powrót do Humenne; obiadokolacja i nocleg.

  3 dzień – po śniadaniu; opuszczenie pensjonatu; przejazd do Miedzilaborcow - ciekawe muzeum twórcy pop-artu Andy Warhol'a oraz cerkwi Św. Piotra i Pawła z bogatym ikonostasem. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Bardejowa.

4 dzień - śniadanie; spacer po starówce bardejowskiej wpisanej na listę UNESCO: potężne mury miejskie z basztami, bramami i barbakanem, średniowieczny rynek z bazyliką Św Idziego (kilkanaście gotyckich ołtarzy)
i ratuszem - Perła Architektury! Na koniec - odpoczynek w słynnym uzdrowisku. Powrót do Bielska około 23.00.


Cena:   685zł/os – 40 os.                           745zł/os. – 30 os.

Cena obejmuje: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

  Koszty dodatkowe: około 35euro/os.


2. LWÓW, OLESKO, POCZAJÓW, ZBARAŻ... 

1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej po 24.00; nocna jazda w kierunku Korczowej. Przekroczenie granicy rano; przyjazd do Lwowa - zwiedzanie: wzgórze zamkowe z ciekawą panoramą miasta, rynek z  ratuszem i kamienicami bogatych mieszczan, katedra katolicka i ormiańska, Sobór Św. Jura, Kaplica Boimów, opera, cmentarz Łyczakowski. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień – po śniadaniu opuszczenie hotelu i Lwowa; przejazd do Oleska - zamek książąt halicko-wołyńskich (miejsce urodzenia Jana III Sobieskiego). Następnie: Poczajów - klasztor prawosławny - Ławra Poczajowska i Zbaraż – zamek, klasztor Bernardynów, pomnik Mickiewicza. Obiadokolacja i nocleg k. Tarnopola.

3 dzień – śniadanie; opuszczenie Tarnopola i wyjazd w kierunku Polski; po drodze postój w zabytkowym miasteczku Złoczów - zamek Sobieskich (Lwowska Galeria Sztuki), Kaplica Ofiar NKWD, dawny kościół Pijarów. Przejazd przez granicę i postój w Bolestraszycach - znane arboretum. Obiadokolacja i nocleg w Przemyślu.

4 dzień - śniadanie, spacer po Przemyślu - fortyfikacje twierdzy przemyskiej, Kopiec Tatarski i wzgórze Zniesienie, zamek, katedra, sobór Św. Jana Chrzciciela, wieża zegarowa z Muzeum Fajek! Powrót do Bielska-Białej w późnych godzinach wieczornych.


Cena:   695zł/os – 40os.                 745zł/os – 30os.

Cena obejmuje: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, opiekę pilota, autokar, ubezpieczenie.

Koszt wstępów: około 20USD/os i około 20zł/os.
 

3. NADDUNAJSKIE STOLICE    

1 dzień
– wyjazd z Bielska-Białej; przejazd do zamku "Czerwony Kamień" w Małych Karpatach. Zwiedzanie, spacer po parku i możliwość zobaczenia pokazów lotów drapieżnych ptaków  w dworze Astur. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w rejonie Bratysławy.

2 dzień – śniadanie; wyjazd do Budapesztu - zwiedzanie miasta: Góra Gellerta, katedra Macieja, Baszta Rybacka, zamek królewski, bazylika Św. Stefana, Pomnik Zwycięstwa. Obiadokolacja i wyjazd z Budapesztu. Przyjazd na nocleg do Słowacji późnym wieczorem.

3 dzień – śniadanie; wyjazd do Wiednia; przyjazd do stolicy Austrii i wyjazd na Wzgórze Kahlenberg – piękna panorama miasta i polski kościół Św. Józefa z pamiątkami po Bitwie Wiedeńskiej. Przejazd przez wioskę winiarzy „Grinzing" do cesarskiego pałacu Schonbrunn – zwiedzanie wnętrz i spacer po ogrodach. Zwiedzanie starówki wiedeńskiej: katedra Św. Szczepana, kolumna Św. Trójcy, fontanna Dunaju, krypta Kapucynów, Albertina, Burg Garten, pomnik Marii Teresy. Obiadokolacja i wyjazd w kierunku Słowacji. Powrót na nocleg późnym wieczorem.

4 dzień - śniadanie; zwiedzanie Bratysławy – wzgórze zamkowe, katedra, Brama Michalska, Pałac Prymasów, ratusz. Przejazd do pobliskich ruin średniowiecznej twierdzy Devin nad Dunajem, tuż przy granicy z Austrią.
Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.


Cena:    720zł/os – 40os.                            765zł/os – 30os.

Cena obejmuje: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, pilota, autokar, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe:
  około 40euro/os + około 4000forint/os.


4. TROPIKI, BERLIN, IMPERIUM VOLKSWAGENA I SPREEWALD.

 1 dzień - wyjazd z Bielska; przejazd do Krausnick i pobyt na słynnej Tropikalnej Wyspie (morze, laguna, piaszczyste plaże, egzotyczne wioski i...tropikalny klimat - powietrze 23-25 stopni C, woda 28-31 stopni C). Obiadokolacja i wyjazd do hotelu w okolicach Berlina.

2 dzień – śniadanie; przejazd do Berlina - zwiedzanie miasta: Reichstag, Pergamon, Brama Brandenburska, Place: Akademii, Aleksandra i Poczdamski, Aleja Unter den Linden, wieża TV, a na koniec - Pałac San Souci w Poczdamie. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

3 dzień – po śniadaniu wyjazd na całodzienną wycieczkę do Wolfsburga. Pobyt w słynnym "Autostadt" - miasteczku powstałym obok fabryki VW - możliwość zwiedzenia linii produkcyjnej, muzeum motoryzacji i udział w...  "treningu bezpieczeństwa" pod okiem instruktorów! Obiadokolacja na miejscu. Powrót na nocleg.

4 dzień - śniadanie, opuszczenie hotelu; wyjazd do Polski; po drodze postój w krainie rzeki Sprewy - rejs łodzią po rozlewiskach rzeki od Lubbenau do laguny w rejonie miasteczka Lehde, urokliwie położonym w historycznej krainie Serbołużyczan. Przyjazd do Bielska między 24.00, a 1.00 w nocy.


Cena:   960zł/os – 40 os.                         1020zł/os – 30 os.

Cena obejmuje: 3 noclegi, 3 śniadania 3 obiadokolacje, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 100euro/os

5. COŚ DLA PIWOSZY, czyli.... OCTOBERFEST!!!   

1 dzień - wyjazd z Bielska wcześnie rano; przejazd do Salzburga - postój, połączony z krótkim spacerem po mieście; wyjazd w rejon Burghausen w Niemczech - zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i wieczorny spacer po miasteczku o średniowiecznej zabudowie (zamek z murami obronnymi, rynek, Wieża Tortur). Nocleg.

2 dzień – śniadanie; wyjazd do Monachium na Święto Piwa, czyli Octoberfest; czas wolny na festynie - degustacja różnych gatunków niemieckiego piwa, pokazy taneczne i śpiewy, możliwość zakupów. Obiadokolacja i po 19.00 wyjazd z Monachium - przejazd do Burghausen na nocleg.

3 dzień - śniadanie; opuszczenie hotelu i ponowny wyjazd na Octoberfest; całodzienny pobyt na festynie. Wieczorem wyjazd do Polski - jazda nocna.

4 dzień - przyjazd do Bielska w godzinach rannych (między 6.00, a 7.00). 


Cena:    840zł/os – 40 os.                         890zł/os – 30 os.

Cena obejmuje: 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, pilota, autokar, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: zakup piwa wg własnego uznania, ewentualnie
   wieża Olimpijska - około 10euro/os.


6. Z ZAMKU CZOCHA DO SAKSONI   

1 dzień - wyjazd z Bielska-Białej; przejazd do Świdnicy - postój przy "Kościele Pokoju" (lista UNESCO). Przejazd do Krzeszowa - wizyta we wspaniałym opactwie cystersów. Następnie przejazd przez Jelenią Górę do zamku Czocha! Rozpoczęcie pobytu od zwiedzania "Tajemniczej Twierdzy Szyfrów". Obiadokolacja i wypoczynek w hotelu zamkowym.

2 dzień - śniadanie; opuszczenie zamku Czocha i wyjazd do Niemiec. Zwiedzanie Drezna w formie spaceru: synagoga, Albertinum, Akademia Sztuk Pięknych, Tarasy Brühla (widok na Łabę), katedra, opera Sempera, Zwinger (kolekcja malarstwa i porcelany z Miśni) oraz tzw. Nowy Rynek z cudownym kościołem Frauenkirche. Obiadokolacja na trasie do Czech. Nocleg w hotelu w rejonie Decina.

3 dzień - śniadanie; ponowny wyjazd do Niemiec i wycieczka po Szwajcarii Saksońskiej – przejazd trasą wzdłuż rzeki Łaby: górska twierdza Königstein, słynny Most Bastei (urwisko nad Łabą). W drodze powrotnej - zamek Stolpen, będący więzieniem legendarnej hrabiny Cosel. Obiadokolacja i nocleg w Decinie.

4 dzień - śniadanie; spacer po Decinie i przejazd do pobliskich Teplic - relaks w zabytkowym uzdrowisku. Powrót do Bielska późnym wieczorem.


CENA:             990zł/os - 40os                  1050zł/os - 30os

CENA OBEJMUJE: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, pilota, autokar, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe:  około 50zł/os i 60 euro/os.
 

 


Biuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ