Dokumenty
Kontakt

UWAGA!  OFERTY SĄ ADRESOWANE TYLKO DO GRUP!
  NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ OD OSÓB INDYWIDUALNYCH.
1. SŁOWACKA ORAWA I MAŁA FATRA

1 dzień - wyjazd rano z Bielska-Białej; przejazd do zabytkowego miasteczka Stara Bystrzyca i urokliwej wsi Orawska Leśna - przejazd kolejką leśną przez bezludne tereny Górnej Orawy aż na przełęcz Beskid - punkt widokowy z rozległą panoramą okolicznych gór. Powrót na stację - czas wolny: muzeum historii kolejki, punkt gastronomiczny, pamiątki. Przejazd autokarem do Namiestowa – rejs stateczkiem po Jeziorze Orawskim z postojem na Wyspie Sztuki. Przyjazd do hotelu; zakwaterowanie i obiadokolacja.
 
 2 dzień - śniadanie; opuszczenie Namiestowa; przejazd do Orawskiego Podzamoka - zwiedzanie twierdzy zawieszonej na skale nad rzeką Orawą. Wyjazd do miejscowości Diery - wędrówka wąwozem Diery (park narodowy Małej Fatry).
Albo - jeśli grupa nie chce chodzić - przejazd do bajecznej Vratnej Doliny i wjazd wyciągiem gondolowym na Sniłowską Przełęcz pod Krywaniem (wspaniała panorama gór Małej Fatry). Na koniec - pobyt w Terchowej - wejście na kopiec z pomnikiem Juaraja Janosika i wizyta w lokalnym muzeum z ekspozycją poświęconą życiu słynnego harnasia. Powrót do Bielska wieczorem.

 
Cena:   320zł/os – 40os.        350zł/os – 30os.       490zł/os - 10os.

Cena obejmuje: nocleg, śniadanie i obiadokolację, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 40euro/os.


2. ....ACH TEN SPISZ!

1 dzień wyjazd z Bielska rano; przejazd przez Korbielów lub Łysą Polanę do Keżmarka – spacer po typowo spiskim miasteczku, bogatym w zabytki: ratusz, reduta miejska, renesansowy zamek, stary i nowy kościół ewangelicki, bazylika Św Krzyża. Dalsza droga do Lewoczy - najpiękniejszego miasta Spisza - zwiedzanie: cenny kościół farny Św. Jakuba, wspaniały ratusz, gotycki pręgierz, bogate kamienice mieszczańskie, Brama Koszycka. Przejazd na obiadokolację i nocleg w rejon uzdrowiska Wyżnie Rużbachy.

2 dzień – po śniadaniu wyjazd do Starej Lubowni – zwiedzanie zamku, który posiada kopie polskich klejnotów koronnych! Na koniec - wizyta w skansenie prezentującym dorobek ludowy  regionu Spisza. Wyjazd do domu z postojem w Pieninach i spacer po terenie Czerwonego Klasztoru nad Dunajcem. Przejazd przez granicę w Łysej  i dalej... widokową drogą przez Pieniny Spiskie. Powrót do Bielska późnym wieczorem. 


Cena:   355zł/os – 40os.        395zł/os – 30os.        580zł/os - 10os.

Cena obejmuje: nocleg, śniadanie i obiadokolację, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 30euro/os.

3. BAJECZNE MORAWY

1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej; przejazd przez Cieszyn do Ołomuńca – spacer po dawnej stolicy Moraw (Górny Rynek z ratuszem i zegarem Orloy, Uniwersytet, katedra z relikwiami Św. Jana Sarkandra, Pałac Biskupi z Muzeum Archidiecezjalnym - cenna galerią sztuki). Przejazd do Mikulova - spacer po historycznym centrum górującym nad równinną okolicą (Kozi Zamek z cmentarzem żydowskim, synagoga, potężny zamek Ditrichsteinów, ogrody zamkowe, rynek i Święta Górka z cudowną panoramą miasta i południowych Moraw). Obiadokolacja z degustacją regionalnych win i nocleg w hotelu.

2 dzień – śniadanie; wyjazd z Mikulova do Lednic - zwiedzanie słynnej rezydencji rodu Lichtenstein i spacer po rozległym parku. Wyjazd w kierunku Blanska i zwiedzanie wspaniałych jaskiń Morawskiego Krasu (pieszo i łódkami). Powrót do Bielska późnym wieczorem.


Cena:   355zł/os – 40os.       395zł/os – 30os.      560zł/os - 10os.

Cena obejmuje: nocleg, śniadanie i obiadokolację z degustacją win, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkow
e: około 500CZK/os.


4. NAD WEŁTAWĄ

1 dzień - wyjazd z Bielska rano; przejazd przez Cieszyn, Brno do Pragi – przyjazd i spacer po mieście: Plac Wacława, ulica Na Prikopie, Brama Prochowa, Dom Miejski, Uniwersytet, Teatr Nostitza, Rynek Staromiejski, ratusz z XVI-wiecznym zegarem Orloy, Pałac Kinskich i pomnik Jana Husa. Obiadokolacja i ciąg dalszy spaceru - Dzielnica Żydowska, Rudolfinum, bulwary nad Wełtawą i Most Cechowy - stamtąd wyjazd na nocleg do hotelu.

2 dzień – po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania miasta: Hradczany z imponującą katedrą Św. Wita, Zamkiem Królewskim, Złotą Uliczką, Klasztorem Św. Jerzego. Zejście do dzielnicy Mala Strana i dalej w kierunku Kościoła Św. Mikołaja na Most Karola, Wyspę Kampa i do wspaniałych ogrodów Wallensteina. Powrót do Bielska późnym wieczorem.


Cena:   395zł/os – 40os.       440zł/os – 30os.        750zł/os - 10os.

Cena obejmuje:  nocleg, śniadanie, obiadokolacja, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 500CZK/os.


5. AUSTRIACKIE PEJZAŻE

1 dzień – wyjazd wcześnie rano z Bielska; przejazd przez Cieszyn, Brno, Wiedeń do górskiej miejscowości Payerbach; przesiadka na lokalny pociąg i półgodzinna podróż   na Przełęcz Semmering, widokową alpejską trasą (linia ta powstała w XIX wieku i obecnie wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO). Przejazd autokarem do ośrodka sportowego "Zauberberg" na górze Hirszenkogel (1340m). Wjazd gondolką na szczyt - platforma widokowa z cudną panoramą Alp Wapiennych. Zakwaterowanie w hotelu; obiadokolacja i...możliwość wieczornego spaceru po zabytkowym kurorcie; nocleg.

2 dzień – śniadanie; przejazd do miasteczka Puchberg pod Schneebergiem, wjazd kolejka szynową na Schneeberg (2076m) - bardzo popularny masyw w Północnych Alpach Wapiennych. Pobyt na malowniczym płaskowyżu (kościółek Św. Elżbiety, schronisko turystyczne). Przyjazd do Bielska późnym wieczorem.


Cena:   460zł/os – 40os.       520zł/os – 30os.        820zł/os - 10os.

Cena obejmuje: nocleg, śniadanie, obiadokolacja, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe:  około 60euro/os.


6. MARIAZEL - HEILIGENKREUZ

1 dzień – wyjazd z Bielska-Białej wczesnym rankiem; przejazd do Mariazell - znanego ośrodka sportów zimowych i miejsca pielgrzymkowego (austriacka Częstochowa). Zwiedzanie bazyliki i chwila zadumy przed cudowną figurką Matki Bożej z Celi. Dla chętnych - możliwość wjazdu wagonikiem na popularną górę Burgeralpe - wspaniały widok miasteczka i Alp. Zakwaterowanie w pensjonacie w Mariazell; obiadokolacja i nocleg.

2 dzień –  śniadanie; wyjazd w drogę powrotną do Polski: po drodze - postój w rejonie słynnego pałacyku myśliwskiego Mayerling. Przejazd do Heiligenkreutz - 900-letniego opactwa cystersów. Na koniec - spacer po kurorcie Baden. Przyjazd do BB późną nocą.


Cena:   470zł/os – 40os.        530zł/os – 30os.        830zł/os - 10os

Cena obejmuje: nocleg, śniadanie, obiadokolacją, autokar, pilota, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe: około 40euro/os.

7. NAD MODRYM DUNAJEM

1 dzień – wyjazd z Bielska; przejazd przez Cieszyn, Brno do Wiednia - zwiedzanie wnętrz pałacu w Schonnbrun oraz spacer po ogrodach po rozległych. Przejazd pod Dom Hundertwassera i na pobliski Prater - słynny park rozrywki. Wyjazd z Wiednia do hotelu w Znojmie (Czechy); zakwaterowanie, obiadokolacja i wieczorny spacer po starówce malowniczo usytuowanej nad wąwozem rzeki Dyja.

2 dzień – śniadanie; opuszczenie hotelu i ponowny wyjazd do Wiednia; przechadzka po starówce: Katedra Św. Szczepana, ul. Graben z Kolumną Św. Trójcy, Nowy Rynek z fontanną Dunaju i kryptą Kapucynów, Albertina, dziedzińce Hoffburga, Burg Garten i pomnik Marii Teresy! Na zakończenie - przejazd reprezentacyjnym Ringiem i wyjazd do Lasku Wiedeńskiego na Wzgórze Kahlenberg – polski kościółek p.w. Św. Józefa z pamiątkami Bitwy Wiedeńskiej + taras panoramiczny z ładnym widokiem na miasto. Powrót do Bielska około 24.00.

Cena:   465zł/os – 40os.     525zł/os – 30os.      810zł/os - 10os.

Cena obejmuje: nocleg, śniadanie, obiadokolację, pilota, autokar, ubezpieczenie.

Koszty dodatkowe:  około 40euroBiuro podróży GLOB projekt i wykonanie: aspar.pl
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ